Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Sizin için Seçtiklerimiz

Hakkımızda

Hakkımızda

Dağlılar Limited Şirketi yönetimi ve çalışmaları yapılan her işte kaliteyi ön planda tutmak ilkesini benimsemiştir. Kalite sistemi bu doğrultuda oluşturulmuş, kalite ile ilgili herkesin tam olarak katılımı amaçlamıştır. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, yurt içi ve yurtdışı rekabet ortamında kaliteli üretimi artırarak mevcut müşterilerimize yenilerini eklemek prensibimizdir. Uygunsuzlukların temel nedenlerini araştırmak, çözüm bulmak ve tekrarını önlemek bütün çalışanların görevidir. Bunun için de sürekli iyileştirme ve geliştirme anlayışı, Firma yönetiminin her kademesinde kabul görmüş ve uygulamaya dönüştürülmüştür.

Misyonumuz

Misyonumuz, gelişme ve değişim süreçlerine ayak uydurabilen, dürüst, duyarlı, toplumsal sorumlulukların bilincinde, kişileri doğru ürüne yönlendiren, satış sonuç değil bir başlangıç olduğunu benimseyen kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Mutlak müşteri memnuniyeti esası ile tüketicilerine kaliteli ürünü uygun fiyatta sunarak keyifli yaşam alanları oluşturmalarına katkıda bulunmaktır. Dağlılar olarak kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek öğrenen ve gelişen bir firma olmak; Bölgedeki en büyük Arçelik, Yamaha, Kanuni, Bianchi ve Yatsan bayii olma özelliğini sürdürerek, yakaladığı müşteri memnuniyeti ile Arçelik, Kanuni, Yamaha, Bianchi ve Yatsan denilince akla gelen ve kaliteli ürün Dağlılar'dan alınır geleneğini pekiştiren bir hizmet sunmak.

Back to Top